Reizen 2.0

Reizen 2.0

Bij een veiling denken we aan vee, kunst, sieraden, huizen en de handschoenen van Michael Jackson. Maar vanaf deze maand kunnen verre reizen ook worden toegevoegd aan dat rijtje. Want online touroperator FOX Vakanties gaat uit eigen aanbod reizen naar verre bestemmingen veilen.

In Amerika en Azië is het online veilen van producten of diensten al vrij populair. Als je geluk hebt kun je met vier tientjes al slagen voor de nieuwste Blackberry. In Nederland biedt men nog niet zoveel online. Mondjesmaat wordt er geboden op artikelen op websites als Ebay en Marktplaats.

De spelregels voor de reisveiling zijn niet heel anders dan van de ‘normale’ veilingen. De hoogste bieder ‘wint’ de reis en ontvangt na afloop een e-mail met vervolgstappen. Uiteraard is er een startprijs waar de bieders zich aan moeten houden.

Click hier om te beginnen met bieden.

Tags: reizen, toerisme

Reacties (4)

  • Geweldig idee. Weer eens wat anders. Zie wel dat de startprijzen toch al gauw 400 euro schelen. Das best netjes. 800 euro op 2 personen. Die gaan we eens in de gaten houden.

    Do 11 jun 2009, 14:57 [reply]

  • Off topic: zonder JS weinig succes met plaatsen van reactie btw. Niet echt netjes.

    Do 11 jun 2009, 14:58 [reply]

  • Leuk idee! Snap de titel bij dit bericht alleen niet helemaal.

    Do 11 jun 2009, 16:34 [reply]

  • Ik snap de titel ook niet helemaal. Mede door de thumbs dacht ik eerst dat het ging om virtuele reizen. Dan had ik wel een artikel erover in het vakantie-deel van mijn blog geplaatst :)

    Do 11 jun 2009, 21:45 [reply]

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap