UC4 Software slaat brug tussen legacy-applicaties en web services met nieuwe agent
UC4 Software, aanbieder van intelligent service automation en IT procesoptimalisatie-oplossingen, introduceert een agent voor web services. De nieuwe agent beheert web service-enabled jobs als onderdeel van background processing en stelt klanten in staat meer voordeel te halen uit automatisering binnen SOA- en cloud-omgevingen. Met de nieuwe agent voor web services kunnen klanten traditionele batch scheduling jobs overbruggen met web services of cloud-based applicaties en deze beheren vanaf één geautomatiseerd platform.
De UC4 agent voor web services brengt klanten kostenvoordelen rond automatisering binnen SOA- en cloud-omgevingen. Daarnaast vermindert het de risico’s in moderniseringsprojecten en breidt het de automatiseringsmogelijkheden rond web service-enabled applicaties en tools verder uit. Door de intuïtieve user interface voor een snelle uitvoering, ondersteunt de UC4 agent voor web services WSDL en SOAP. Ook de noodzaak voor handmatige coding en opdrachtregels wordt zo goed als weggenomen.
“Automatisering is cruciaal voor ondernemingen die gebruik maken van SOA of hun applicaties naar de cloud verplaatsen. CIOs kapitaliseren graag op de elasticiteit en het ‘pay-per-use’-model dat cloud computing hen biedt. Hun belangrijkste prioriteit blijft echter liggen bij de bedrijfskritische processen binnen hun legacy-omgevingen”, aldus Milind Govekar, Research Vice President bij Gartner. “De mogelijkheid waarbij een technologieplatform een hybride omgeving beheert die bestaat uit legacy- en cloud-applicaties met één enkel automatiseringsplatform, is nodig om de weg vrij te maken voor een bredere adoptie van cloud-gebaseerde modellen.”
Kijk voor meer informatie over de agent voor web services op: http://www.uc4.com/nl






