Wat Sociale Media gebruikers willen
Twitteraars consumeren voornamelijk nieuws, MySpace gebruikers willen spelletjes en entertainment, Facebookers vinden nieuws en community belangrijk, het Digg publiek heeft een gemixte interesses.
Dit allemaal volgens online reclame netwerk Chitika, die hebben een onderzoek uiteen gezet voor het analyseren van de gebruikers van de verschillende sociale netwerk websites. Op basis van dit onderzoek is duidelijk gebleken dat de gebruikers van de verschillende netwerk sites allemaal een unieke smaak hebben. 287.090 vertoningen werden voor dit verslag gebruikt.
In onderstaande grafiek kun je het zien. Wat meest interessant is dat ongeveer de helft (47%) van het Twitter publiek in de nieuws categorie valt.... lees meer
Onze Sociale Media obsessie in cijfers
Vanaf het moment dat we wakker worden tot het moment dat we in bed liggen en alle mogelijke momenten daartussen (denk aan badkamer, slaapkamer, eettafel), checken we even onze favoriete sociale media websites.
Dat is de conclusie gebaseerd op een onafhankelijk onderzoek waar 1.000 online individuele deelnemers hebben mee gedaan. Volgens het rapport zetten we onze Facebook en Twitter activiteiten zelfs voort tijdens onze nachten, 48% checkt activiteiten wanneer ze wakker zijn in het midden van de nacht of zodra ze 's morgens wakker worden. Het gaat hier wel met name over gebruikers tot 25 jaar.... lees meer
Twitter @anywhere
Evan Williams, CEO van Twitter heeft op SXSW aangekondigd dat zijn bedrijf de volgende stap neemt om te integreren met de rest van het web, middels een nieuw platform : @anywhere. Derde partijen kunnen nu @anywhere inpluggen om te integreren met basis functionaliteiten van Twitter, zonder dat gebruikers van de werkelijke pagina weg gaan.
Als je een website bezoekt, ondersteunt door @anywhere, kun je ieder Twitter account volgen. Je zou zelfs kunnen twitteren over een YouTube video zonder deze te onderbreken. Meer @anywhere functies staan op de planning, bovenstaande is slechts een begin. De integratie met de rest van het web is een stap in de geode richting. Op dit moment domineert Facebook namelijk.... lees meer
Nieuwe versie van Digg binnenkort beschikbaar
Op het "Bigg Digg Shindigg" evenement, onthulde Digg CEO Jay Alderson dat de populaire sociale bookmarking website een grote make-over krijgt.
De nieuwe versie is nog niet beschikbaar. Maar als je new.digg.com bezoekt, kun je je wel al aanmelden voor de alpha-versie en een preview zien van hoe de achtergrond van Digg eruit gaat zien. Jay Alderson vertelde dat ze al 5 jaar bezig zijn met de site.
Terwijl het bedrijf niet echt veel onthulde over de nieuwe website, weten we wel al dat de opzet veel duidelijker is, meer persoonlijke opties en de mogelijkheid nieuws toe te voegen met slechts een druk op de knop.... lees meer
Twitter door de 10 miljard Tweets grens
Afgelopen woensdag schreven we al dat Twitter als een speer op de 10 miljard tweets afging. Die hebben ze inmiddels aangetikt. Ongeveer een jaar geleden bereikte Twitter een grote mijlpaal: 1 miljard tweets. Een maand of 4 geleden tikte Twitter de 5 miljard aan. En nu dus de 10 miljard.
Om de Tweets tellen is eigenlijk vrije eenvoudig, kijk gewoon naar de URL van een tweet. Het nummer aan het einde van deze URL is het nummer van de tweet. Twee dagen geleden was een van de laatste tweets nummer 9917803012. Het lijkt dan nog wel even voordat de 10 miljard wordt bereikt, maar check deze teller maar eens... Tweet nummer 10 miljard is er een van een gebruiker die zijn updates beschermd heeft, de tweet daarvoor en erna zijn wel terug te vinden: tweet #9,999,999,999 en #10,000,000,001.
Meest gelezen
Video Reports
-

Video: Sfeerimpressie dag 3...
Views: 4057
-

SXSW: dag 2 vanuit Austin, ...
Views: 1414
-

SXSW: Impression of the fir...
Views: 2531
-

SXSW 2010: Picking up our b...
Views: 2075
-
Views: 9883
-

The Muppets: Bohemian Rhapsody
Views: 12405
-

Google Chrome OS Open Sourc...
Views: 10231
-

Passion : World’s Greatest ...
Views: 10924
-

The Go Programming Language...
Views: 9882
-
Views: 23796

Laatste reacties
- iPhone gebruiker: Grappig dat pirat...
- Siets: Bij heel veel van deze sites...
- jeroen thissen: Pffff. Betalen voor...
- zoe: ik ben het kaia
- iPhone gebruiker: Ahaha
- iPhone gebruiker: Ben Apple fan maa...
- Anon: Youtube heeft ondertussen de ...
- iPhone gebruiker: Over 2 weken zull...
- iPhone gebruiker: Power play van St...
- Churchil: Apple Vendor lock-in, yep...
Tagcloud
checkit bloggers film schiphol igoogle mac user generated content myspace online yahoo usa ek wifi china metro 3gsm emerce offline bnn sales yellow pages hema steve ballmer chat search engine strategies adobe mozilla camera drm mobiel internet searchengine apple ebook ilse dutch bloggies website cannes boek dagbladen lift conferenceMeeste reacties
- » Nokia N73 te traag? (497)
- » Windows Live Hotmail (433)
- » Gratis live website Chat (393)
- » Nieuw design Hyves (359)
- » LG Chocolate: de nieuwe hype? (296)
- » IMVU, chatten met 3d avatars (263)
- » Sony komt met webbrowser voor... (255)
- » Windows Live moet Hotmail doe... (232)
- » Hyves in video (231)
- » Hotmail ligt er al drie dagen... (211)
Agenda
Poll
Channels
Podcast
- » Tech companies to watch in 2010
- » McAfee report 2010
- » Kon Landmacht - dokter
- » Social Media Marketing report
- » Guerillamarketing
- » Paul Aelen over Kumo
- » Callin Holland - Januari 2009
- » SEO Roadshow interview: Dave ...
- » SEO Roadshow interview: Dave ...
- » Interview Matt McGowan
- » Interview Avinash Kaushik - S...
- » Interview Kevin Ryan - SEO Ro...
- » Duracell audio-onderzoek
- » The Next Web: interview
- » The Next Web: opening
- » Mobile Monday Teaser
- » Interview Henk de Hooge
- » Ronnie Overgoor
- » Een cappuccino met Maarten Le...
- » TEQUILA\ Podcast issue 1
- » OpenBC Bob Stumpel
- » David Vink van Lost Boys
- » Rembrandt Smits over zijn haa...
- » Qi podcast issue 2 2005
Subscribe via RSS








![Gadget van de Week: HTC Desire Silver [Adv]](/images/upload/htc_small_gvdw_6565_155_90.jpg)




































