Domino's heeft de hulp ingeschakeld van Faberyayo, ook wel bekend als Fabergé van de Jeugd van Tegenwoordig. Samen met Sir OJ heeft hij een karaoke nummer gemaakt over de nieuwe beenham pizza, gebaseerd op woorden die door Facebook fans van Domino's waren opgegeven als omschrijving van de pizza. Naast dat de woorden van de winnaars zijn verwerkt in het nummer, kregen zij ook een rol in de clip.
Domino's is flavoralicieus
Arjan van de SteegOprichter van Curated en First, een bureau gespecialiseerd in influential marketing. Blogt ook voor influentials.nl en ilovenewwork.com. Volg Arjan op Twitter via @arrieparrie.
-
- CowboyTim
Gru-we-lijk - sowieso is P Fabergee, P Dronq, Faberyayo, niet Peter Faber neeej - een eindbaas. En deze komt hard!
Wo 21 nov 2012, 15:28 [reply]
Reageren
Meest gelezen
Populairste artikelen
Tagcloud
apple rss microsoft video sales heineken google doubleclick scherm adsense adwords chat ebay flickr mac msn nike televisie twitter weblog yahoo zoekmachine reclame facebook social media nu.nl advertorial banners youtube ad dutchcowboys commercials advertising mobile games marketing viral ads search commercial
Zoek
Headlines
© 2004-2013 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.
All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.
All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap
Hosted by Nines
![De 5 finalisten van Ster Gouden Loeki 2012 [video]](http://cdn.dutchcowboys.nl/images/upload/cached/450ff016f91665b2d5f72209fdfe88c0c9dfe0d1_193492_155_90_1.png)


























