Obama's campagne wint Grand Clio

Obama's campagne wint Grand Clio

Barack Obama was al door het Amerikaanse reclamevakblad AdAge uitgeroepen tot Marketeer van het Jaar in 2008 in de VS.

Nu heeft hij er met zijn campagneteam van destijds er ook nog een fraaie reclame-onderscheiding bij. En wel de Grand Clio voor geïntegreerde communicatie, de hoogst haalbare prijs in die categorie, die ze hebben gekregen voor de campagne Obama for America.

De Clio Awards is een gerenommeerd Amerikaans prijzeninstituut dat qua jureringsniveau best vergelijkbaar is met het Cannes Lions-festival, dat over een maand weer gehouden wordt in de Zuid-Franse badplaats.

Fab9e32ce0e11a9a6f7a8fda9a6f79cb6acab990_126584_90_90_1Jeroen de Hooge

Jeroen is werkzaam als Content Manager bij The Blog Idea Factory & Redbanana.

Voor alle vragen (van adverteren tot bloggen) omtrent Dutchcowboys, een van de andere blogs of RedBanana kan je mailen naar Jeroen@Dutchcowboys.nl of neem contact op via Twitter / LinkedIn.

Reacties (2)

  • Niet verbazingwekkend. Leek me erg logisch gezien de impact die hetwereldwijd had.

    Ma 18 mei 2009, 15:51 [reply]

    • David Barens

    Ogilvy Amsterdam is ook in de prijzen gevallen met een protestfilm tegen het regime in Burma. Gemaakt voor MTV. Lees hier meer:
    http://www.ogilvy.nl/blog/?p=1600

    Wo 20 mei 2009, 21:36 [reply]

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap